Čís. položky 268

Madonna mit Kind,

stehend, das Jesuskind mit der linken Hand haltend, Zirbe vollrund geschnitzt, polychrom gefasst und versilbert, montiert auf Sockel, Gesamthöhe 46 cm, ein Finger Mariens fehlt, Szepter und Krone des Jesuskindes beschädigt, Tirol um 1800 - 1820, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

23.06.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Madonna mit Kind,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Sonderauktion Klagenfurt
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.06.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 11.06. - 23.06.2010

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.